fbpx

Treniņi Grupās

Grupas treniņi ir piemēroti cilvēkiem, kas vēlas kopīgi ar saviem draugiem iemācīties pareizi slidot un/ vai hokeja spēli. Kā arī hokeja komandas biedriem, kas jau spēlē hokeju, bet vēlas uzlabot savu tehniku papildus regulārajiem komandas treniņiem.  Visi treniņu vingrinājumi tiek izstrādāti atbilstoši katras grupas un personas sagatavotības līmenim.

Treniņu laikā apgūsiet:

  • slidošanas tehniku – apmācām slidot iesācējus bez priekšzināšanām un personas, kas jau prot slidot un vēlas uzlabot sildošanas iemaņas;
  • nūjas kontroli – treniņu laikā tiek paskaidrots par nūjas kontroles niansēm un pareizu tehniku. Kā arī ir jāveic dažādi uzdevumi nūjas kontroles apgūšanai;
  • metienu precizitāti – treniņu laikā tiek izskaidroti un apskatīti dāžādi metienu veidi, un doti uzdevumi šo tehniku apgūšanai.
  • hokeja treniņš ar skrituļslidām – treniņā tiek izkopta katra spēletāja individuālā tehnika, veikti uzdevumi ar ripām, metieni pa vārtiem, piespēles un citi vingrinājumi. Treniņš paredzēts spēlētāja visparējās koordinācijas un individuālās tehnikas uzlabošanai.

Treniņos tiek apmācītas grupas, sākot no 5 personām, nodrošinām arī hokeja formas, ja pašiem tādas nav.

Visus treniņus pasniedz profesionāli treneri, ar mūsu treneriem vari iepazīties ŠEIT.

Ja vēlies uzzināt vairāk un/vai pieteikt grupu treniņiem, droši sazinies ar galveno treneri Ingunu Lukašēviču.