fbpx

Sīkdatnes

KAS IR SĪKDATNE?

Sīkdatne ir teksta datne, kas parasti tiek ievietota globālā mājas lapas lietotāja datora pārlūkprogrammā, lai uzlabotu attiecīgās mājas lapas darbību. Lietotāja ierīcē saglabāta sīkdatne ļauj atpazīt lietotāja darbības mājas lapā. Tas var būt nepieciešams dažādiem mērķiem.

 

MŪSU SĪKDATNES

Pārzinis:  “Ice Academy”. E-pasta adrese: info@iceacademy.lv,  telefons: +371 29350231

Apmeklējot šo mājas lapu, lietotāja iekārtā tiek ievietotas sīkdatnes mājas lapas darbības drošībai, klientu apkalpošanai, apmeklētības statistikai, kā arī lietošanas funkciju ērtākai nodrošināšanai, ievērojot personas datu aizsardzības noteikumus.

 

MŪSU SĪKDATŅU MĒRĶI

Pārzinis ievēro Informācijas sabiedrības pakalpojumu likuma 7.1 panta prasības.

Pārzinis izmanto mājas lapas funkcionalitātes nodrošināšanai un uzlabotu mājas lapas darbības efektivitāti.

Pārzinis izmanto šādas sīkdatnes:

Sīkdatne Funkcija Sīkdatnes darbības termiņš
TS019c5eb9 Drošība Sesijas laikā
TS01e85bed Drošība Sesijas laikā
XSRF-TOKEN Drošība Sesijas laikā
hs Drošība Sesijas laikā
svSession Identificē unikālo apmeklētāju. Paredzēta lietotāju uzvedības izsekošanai tīmekļa vietnē. 2 gadi

 

KO MĒS NEDARĀM

Pārzinis neizmanto sīkdatnes, lai veiktu jebkādu lietotāju paradumu izsekošanu, tāpēc Pārzinis Jūs informē par sīkdatņu izmantošanu, bet neprasa lietotāja piekrišanu sīkdatņu izmantošanai.

Jebkura informācija, kas tiek iegūta ar Sīkdatņu mājas lapas sīkdatņu palīdzību, tiek saglabāta tikai līdz sīkdatņu termiņa beigām un netiek izmantota citiem mērķiem.

Pārzinis nenodos iegūto informāciju par lietotājiem trešajām personām.

 

TREŠO PERSONU SĪKDATNES

Pārziņa mājas lapai ir piesaistīts rīks Google Analytics, kuru Pārzinis izmanto, lai iegūtu priekšstatu, kā Jūs lietojat Pārziņa mājas lapu un uzlabotu lietotājiem paredzētās informācijas sniegšanu. Pārziņa lapas drošībai izmanto arī Google reCAPCHArīku pirms pieteikuma formās paredzēto datu nosūtīšanas.

Google Analyticsrīka darbību nodrošina Google Inc.(ASV uzņēmums), kuram ir piekļuve ar šī rīka palīdzību ievāktajiem statistikas datiem, tostarp lietotāja IP adresei, pieslēguma laikam un citai tehniskai informācijai. Šādā veidā lietotāja iekārtā tiek ievietotas trešās personas (Google) sīkdatnes.

Par Googlesīkdatņu darbību var iegūt informāciju attiecīgajās Google privātuma vai sīkdatņu politikās (saite uz šiem dokumentiem ir iekļauta drošības koda  banerī) un Pārzinis neatbild par trešās personas datu apstrādi.

 

SĪKDATŅU IEROBEŽOŠANA

Jūs varat dzēst sīkdatnes pēc savas izvēles. Pārziņa mājas lapas lietotājs var dzēst no savas ierīces visas sīkdatnes, kas jau ir saglabātas, un var veikt iestatījumus, lai pārlūkprogramma neļautu tās saglabāt. Tādā gadījumā izvēle nesaglabāt sīkdatnes ir manuāli jānorāda katru reizi, kad apmeklējat Pārziņa interneta vietni. Taču brīdinām, ka daži pakalpojumi un Pārziņa mājas lapas funkcijas var nedarboties.

Jūs varat atteikties no Google Analyticssīkdatnēm, lejupielādējot un instalējot Google Analytics Opt-out Browser papildrīku. Šis papildrīks sazinās ar Google Analytics, lai norādītu, ka informāciju par attiecīgo interneta mājas lapas apmeklējumu nedrīkst sūtīt uz Google Analytics.

Tāpat Jūs varat mainīt savas ierīces pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no jaunām sīkdatnēm, dzēstu esošās vai vienkārši informētu Jūs par jaunu sīkdatņu nosūtīšanu uz Jūsu ierīci.

Izvēloties dzēst sīkdatnes, jums jāzina, ka tiks zaudētas visas iestatītās Pārziņa mājas lapas izvēles. Ja nobloķēsiet sīkdatnes pavisam, daudzas mājas lapas (ne tikai Pārziņa mājas lapa) nedarbosies pienācīgi. Tāpēc Pārziņa iesaka neatslēgt sīkdatņu funkciju.

 

Izmaiņas Sīkdatņu politikā

Šī ir Sīkdatņu politikas dokumenta versija Nr.2019/01.

Pārzinim ir tiesīgs mainīt šo politiku un izmaiņas tiks publicētas šajā interneta vietnē.