fbpx

ICE ACADEMY
KOMANDAS SASTĀVS

B kategorijas trenera licence un Austrijas A kategorijas trenera licence.ICE Academy dibinātaja un vadītāja. 1991. vicečempione daiļslidošanā. 2002. – 2010. Austrijā slidošanas tehnikas un vairāku hokeja klubu galvenā trenere. Austrijas valsts meistarības čempione un augsti sasniegumi sieviešu hokeja Pasaules Čempionātā. 2012. – šobrīd h/k “L&L” dibinātāja un galvenā trenere. 

INGUNA LUKAŠĒVIČA

GALVENAIS TRENERIS

“Ja kāds Tev saka, ka tas nav iespējams, tad zini, ka tas nav iespējams viņam, nevis Tev!”

Hokejā no 1981.gada, sāka nodarboties ar hokeju no 6 gadu vecuma. BJSS “Dinamo” audzēknis. Spēlēja aizsarga pozīcijā. 

NIKOLAJS GREBŅOVS

GALVENAIS TRENERIS

“Nav svarīgi, kā jūs domājat – varat jūs vai nē – vienalga jums būs taisnība.”

Izbijis hokeja komandas “Liepājas Metalurgs” spēlētājs un ar augstiem sasniegumiem startējis arī Entuziastu hokeja līgā, kā spēlētājs. Trenējis Latvijas sieviešu izlases komandu, kā galvenā trenera asistents un 2011./2012. sezonā bijis h/k “Sāga” galvenā trenera asistents. Šobrīd ir galvenā trenera asistents h/k “L&L”. 

PĒTERIS ALKSNIS

GALVENAIS TRENERIS

“Atceries: mēs redzam pasauli nevis tādu, kāda tā ir, bet tādu, kādi esam mēs paši. Tev mainoties, mainās arī tas, kā tu redzi pasauli.” /Robins Šarma/”

Elizabete uz slidām ir jau no agras bērnības, bet sportistes gaitas sāka, kā daiļslidotāja, 2006. gadā izcīnot 3. vietu Tiroles (Austrija) meistarības junioru konkurencē. Kopš 2006.gada pavasara sāka hokeja gaitas un nodarbojos ar to līdz šim brīdim. Elizabete ir ne tikai hokejiste, bet arī palīdz treniņos, kā trenere. 

LAIMA-ELIZABETE LUKAŠĒVIČA

TRENERIS

“Don’t aspire to be the best on the team. Aspire to be the best for the team”

B kategorijas trenere ar pieredzi trenera darbā hokejā, šorttrekā un skrituļslidošanā. Savas sportistes gaitas uzsākusi šorttrekā, kļūstot par vairākkārtēju Latvijas čempioni un piedaloties Pasaules un Eiropas čempionātos un Pasaules Ziemas Universiādē. Hokejā kopš 2004.gada. Latvijas Sieviešu hokeja izlases sastāvā piedalījusies 12 pasaules čempionātos un divos Olimpiskās kvalifikācijas turnīros. 

IVITA KRŪMIŅA

TRENERIS

“Jo grūtāka uzvara, jo lielāku prieku tā nes /Pelē/

Hokeju spelē jau no 2014. gada h/k L&L un šobrīd ir šī kluba trenera asistents. Ar augstiem panākumiem startējis arī Entuziastu hokeja līgā, iegūstot 2. vietu LHL R6 divīzija un 3.vietu EHL R6 divīzijā, un izcīnot Oskara kausu. Kā arī 2. vieta inline hokeja amatieru čempionātā.

JAROSLAVS ŠAPOŠŅIKOVS

TRENERA ASISTENTS

“Turpini darīt to, kas patīk un, ko vēlies – neskatoties ne uz ko!”

DANA KIRILOVA

TRENERA ASISTENTS

“Tavu mērķu sasniegšana ir atkarīga tikai no Tevis, no tā, cik daudz darba Tu esi gatavs ieguldīt, no Tava cītīguma un gribasspēka.”

Sertificēts fizioterapeits. Šobrīd, kā fizioterapeits strādā MFD Veselības centrā “Pārdaugava” un h/k L&L. H/k L&L pasniedz vispārējos un specifiskos fiziskās sagatavošanas treniņus hokejistiem un veic traumu profilaksi. 

LINDA JAUNSPROĢE

FIZIOTERAPEITS

“Dzīve prasa kustību!”
/Aristotelis/”

Latvijas sporta psihologu asociācijas biedre. Maģistra grāds psiholoģijā un vairāku gadu pieredze, konsultējot hokeja vārtsargus psiholoģisko prasmju attīstīšanā un izstrādājusi prāta treniņu programmu. Kā arī šobrīd ir vārtsardze gan hokejā, gan inline hokejā – pārstāvējusi Latvijas sieviešu izlases komandu inline hokejā. www.thebestgoalie.lv 

IRITA ROZENTĀLE

SPORTA PSIHOLOGS

“Viss ir iespējams! Tici sev vairāk un padari sapņus par mērķiem, kurus sasniedz – nekad nepadodies!”